18 kt. Gouden filigrain ring, 19e eeuw. Met in het midden ruit waarop een rozetje, de zijkanten met een ronde schijf. Meesterteken J. de Ruyter, Amsterdam, 1812 - 1839 bruto 1,7 gr., ringmt. 18 [1] 18 k. Gold filigree ring, 19th century. With a diamondshape in the centre with a rosette on top, the sides with a round disk. Maker mark J. de Ruyter, Amsterdam, 1812 - 1839